גוד איוונינג לכל הקוראים ולכל הקוראות,

קוראים לי אושרת. אני בת שלושים עוד מעט, סוגרת עוד עשור של חיי. אני נערת ליווי במרכז הארץ. את הלקוחות שלי אני נוהגת לארח באחת מתוך דירות דיסקרטיות במרכז. בוודאי אתם מרימים כעת גבה, ושואלים את עצמכם – "למה לה בכלל דירות דיסקרטיות במרכז? ובכן, יופי ששאלתם. באותן דירות דיסקרטיות במרכז אני יכולה לארח פשוט את הלקוחות שלי שאני פנויה. לא חייבים לתאם אתי כמה ימים לפני, אותן דירות דיסקרטיות במרכז שלי לרוב פנויות. הלקוחות שלי רק צריכים להגיע אליי ולבלות בשיא הספונטניות. לא צריך להגיע אל דירות דיסקרטיות במרכז עם בת זוג, כאשר כל הרעיון זה להיות אתי בפגישה אחד על אחת, ולקבל מידיי טיפול כיד המלך, או יותר נכון להגיד כיד המלכה.

הרבה נערות ליווי אמרו לי שהן מסרבות להתנשק צרפתית עם הלקוחות שלהן, מכיוון שנשיקה חושנית, כמו נשיקה צרפתית, זה יותר מדי אינטימי, וחייבים שיהיה בה רגש. גם אני התחלתי לפעול לפי המוטו הזה, עד שפגשתי בחור בשם אבנר. זה היה לפני שש וחצי שנים בדיוק. אבנר התקשר אליי בצהריים, בדיוק שהקצתי משנת היופי שלי, וביקש להיפגש אתי דחוף עוד שעה. בהתחלה סירבתי בעדינות, כי לא פשוט להיראות כמו שאני נראית, זה דורש השקעה של לפחות כמה שעות. אבנר המשיך ללחוץ, ומשהו בקול שלו פשוט המיס אותי, וכמובן שהסכמתי.

אחרי כשעה, בדיוק, הגיע אבנר לאותן דירות דיסקרטיות במרכז שלי. לפני שהספקתי להבין מה קורה, אבנר הדביק לי נשיקה צרפתית. באופן אינסטינקטיבי הזזתי אותו מעליי. הוא לא הרפה, ומצאתי את עצמי נשאבת לנשיקה חושנית אתו, בעוד הלשונות שלנו מוצאות את דרכן זה לפיות של זה של זאת, בהתחלה היה זה חיטוט בעדינות ואחר כך מרפרף ומוצץ. לא הבנתי מה קרה פה בכלל. איך זה שאני מתנשקת נשיקה צרפתית עם לקוח? מה כל כך מיוחד בו? הוא ממש העביר לי זרמים בכל הגוף. זה היה יותר ממושלם. תפסתי לו את הפנים והמשכתי להתנשק אתו עוד ועוד. כרגיל בעבודה שלי, לא לבשתי חזייה, והפטמות שלי היו זקופות ולחוצות אל החזה החשוף של אבנר דרך החולצה הדקיקה. הופתעתי, באופן מרוחק, למצוא את עצמי רטובה ככה, באופן הזה שהתחתונים שלי היו רטובים במיצים שלי. כשהנשיקה הצרפתית שלנו העמיקה, אבנר העביר יד אחת על ישבני, לחץ חצי אחד של הישבן דרך חצאית העור שלי, והניח את היד השנייה שלו על גבי השד שלי, הוא משך את הפטמה שלי ישר דרך בד החולצה. שוב הייתי בהלם, אבל בצורה שונה מקודם. הרגליים שלי היו בסדר הפעם, אבל הראש שלי הסתחרר. הגבר הזה ליטף אותי ונישק אותי בלהט, להט שלא הכרתי עד לאותו הרגע, והייתי לוהטת יותר עבורו מאשר עבור כל לקוח – או חבר, לצורך העניין. ידעתי אז מה עומד לקרות. עמדתי להזדיין. עמדתי להזדיין עם הגבר הסקסי הזה. ואכן זה היה נפלא. כל רגע בזיון היה ראוי לציון. מאז אנחנו נפגשים על בסיס דו חודשי, ורק אתו אני מתנשקת צרפתית, מאז ועד היום…

By admin