שלום לכולם,

אני לא בטוח שזה המקום לספר את הסיפור שלי, מקסימום יצנזרו אותו בעריכה. קוראים לי מני, ואני בן שלושים וחמש, וכבר בעל סוכנות ליווי מאוד מצליחה בצפון. כשאני מראיין בחורות שרוצות להיות נערות ליווי, יש לי שני תנאים, שאני לא מוכן בשום פנים ואופן להתפשר עליהם. הראשון, לקבל הוכחה חיה לכישורים של נערת הליווי העתידית; השני, שהיא תשכיר שתיים שלוש דירות דיסקרטיות בצפון. בנוגע לתנאי הראשון, מיד אדווח לכם על חוויה אישית שעברתי עם נערת הליווי שנקראת אלכסה. בנוגע לתנאי השני, אני מחייב לשכור דירות דיסקרטיות בצפון מכיוון שהן מעוצבות להפליא. יש דירות דיסקרטיות בצפון שהן חביבות, אבל פשוטות למדי, שלא השקיעו בהן יותר מדי תשומת לב לכל פרט ופרט. יש באותן דירות דיסקרטיות בצפון אבזור סביר ונוח, אבל העיצוב שטחי, בלי כל אלמנטים יוקרתיים. לעומתן, יש דירות דיסקרטיות בצפון אקסקלוסיביות יותר, שמעניקות ללקוחות שלי חוויה שונה לחלוטין, ועל כן אותן דירות דיסקרטיות בצפון גם יקרות יותר, אבל בהחלט שוות כל שקל. ולענייננו, בואו ונשמע על אלכסה.

אלכסה הגיעה אליי לראיון עבודה לפני כשש שנים. היא ממש לא קבעה אתי פגישה, פשוט נחתה במשרד שלי. המזכירה שלי ניסתה לעצור בעדה מלהיכנס למשרד שלי, אבל היא לא הצליחה. בעוד המזכירה שלי לא מפסיקה להתנצל, ובעוד שהתכוונתי לסלק מהמשרד שלי את הנערה החצופה, מבט אחד חטוף בה, המיס אותי לחלוטין. היא אמרה לי שקוראים לה אלכסה, ושהיא מצטערת על גסות הרוח שהיא מפגינה כלפיי, אבל היא חייבת להתחיל לעבוד בתור נערת ליווי, ויפה שעה אחת קודם. אלכסה לבשה חולצה שחורה קצרה עם חצאית כותנה לבנה דקה. השילוב הלבן והשחור העניק לה מראה שיכול ללכת בדרכים רבות – כאשת תאגיד שעפה גבוה; כמזכירה זונה או גם כתלמידת בית ספר פרטי תמימה – תלוי איך היא רצתה לשחק עם זה.

לא יכולתי שלא להבחין בגווני התחרה של חזיית בז' של מידה סי מתחת לחולצה שלה, עגיליה נשרכו מתנוכי אוזניה. שערה כמו התגרה בי, והיה תלוי בזוהר על כתפיה. האיפור שלה נעשה בלי כל דופי – לא יותר מדי אבל מספיק. היא נראתה מפנקת לגמרי, פשוט מושלמת, טוב מכדי להיות אמתי.

שאלתי את אלכסה – "בזבזנו קצת כסף על בגדים חדשים, נכון?" וחייכתי לעברה. אלכסה הנהנה בראה לחיוב וחייכה בנחת. "יש לך שאלות לפני שנתחיל בראיון העבודה?". "נראה לי שלא." אלכסה השיבה. "הכול יוקלט במהלך הריאיון עבודה שלך. נשתמש בקלטות כדי לסקור את ההתקדמות שלך יחד ותחומים שאת צריכה לעבוד עליהם. חלק מהדברים יערכו כדי להציג ללקוחות שרוצים תצוגה מקדימה שלך". היא הסכימה לכל מה שאמרתי. היה זה ראיון העבודה הכי קצר שעשיתי מימי חיי. כבר למן השנייה הראשונה היה ברור לי שהיא התקבלה לעבודה אצלי. והאמת? היא מעולם לא אכזבה אותי…

By admin