אלוהה לכולכם,

מה המצב? מקווה שאתם בטוב. קוראים לי אדווה, ואני בת שלושים וחמש, נושקת כבר לשלושים ושש. בוודאי אתם שואלים את עצמכם – מה הסיפור של זאתי? ובכן, נתחיל בכך שאני שייכת לקהילה של נערות ליווי באילת. אותן נערות ליווי באילת, לפחות נערות ליווי באילת שאני מתרועעת עמן, מאוד גאות במעשיהן, ולא בכדי. הכול התחיל במעשה שובבות ולגמרי במקרה, למרות שאין באמת דבר כזה במקרה, כי זה ראשי התיבות של רקם השם. ובכן, זה סיפור המעשה –

ביום חורף סגרירי אחד, ישבתי לקפה בבית קפה מקומי באילת, עם החברה הכי טובה שלי סרי. קשקשנו על הא ועל דא, ואט אט שקענו עמוק לשיחה רצינית על מהות החיים שלנו, מה אנחנו בעצם עושות בחיים שלנו, מה המטרות שלנו, ואיפה אנחנו בדיוק רואות את עצמנו עוד עשר שנים מהיום. אודה ולא אבוש, התמונה שהצטיירה אל מול עינינו הייתה עגומה למדי, יש לומר אפילו עצובה מאוד. הבנו שאין לנו בכלל כיוון רציני לעתיד, והתבאסנו מזה.

בעוד שאנחנו שקועות בבאסה של עצמנו, ניגש אלינו גבר שרמנטי, ואמר – "שלום בנות צעירות ויפהפיות. מה שלומכם? קוראים לי אריק. אני יושב ומסתכל עליכן כבר שעה ומתמוגג מנחת. יש לי הצעה שפשוט לא תוכלו לסרב לה. מוכנות להיות עשירות בעוד שנה מהיום?"

נראה שאריק נשלח אלינו כמו מתוך הזמנה מרכבת העתיד שלנו. הסקרנות שלנו גברה, ושאלנו את אריק – "במה דברים אמורים? אנחנו ממש מקוות שלא מדובר במשהו שלא חוקי…". אריק המשיך – "חלילה וחס. הכול חוקי. אני מנהל פשוט סוכנות של נערות ליווי באילת. ותוכלו לככב אצלי. יש לכן יופי אותנטי ומזרחי שלא רואים כל יום. הלקוחות שלי פשוט יעופו עליכן. מה דעתכן?". שתינו השתתקנו. חצי נעלבות חצי מוחמאות מההצעה של אריק. הוא קלט שאנחנו בשוק, מסר לידנו את כרטיס הביקור ואמר שישמח לשמוע מאתנו בהקדם האפשרי. אמר והלך.

סרי מיד פלטה – "את יכולה להאמין שהבחור הזה בדיוק שאל אותנו את זה?". והוסיפה – "לחשוב שהוא מאמין שנהיה מוכנות לקבל תשלום כדי שחבר'ה יזיינו אותנו, פיכס". "אני לגמרי מסכימה אתך" השבתי. "זה יהיה ששילמו לנו בגלל שאנחנו זונות. אני אולי זונה, אבל אני לא זונה של כל הגברים". קיוויתי שתשובתי נשמעת משכנעת. בעוד שהסכמתי מילולית עם סרי לגבי הגועל מהעובדה שאריק בדיוק שאל אותנו אם שקלנו להיות נערות ליווי באילת מקצועיות, בתוכי היה סיפור אחר. הרגשתי את הכוס שלי מתעוות ונרטב מהמחשבה. עם זאת, נראה היה שסרי לא חשבה את אותו הדבר, לפחות היא לא הביעה את זה אם כן. כשסרי המשיכה להתחמק מההצעה של אריק, שמרתי בזיכרון את המספר שהוא השאיר לנו למקרה שאחליט להמשיך עם הרעיון. וכך גם עשיתי. שבוע לאחר מכן יצרתי אתו קשר, וחיש מהר הצטרפתי לסוכנות של נערות ליווי באילת שלו, ומאז אני מככבת בתוך סרט של החיים שלי…

By admin