שלום לכל נערות ליווי בחיפה, וגם למי שלא…

קוראים לי אנסטסיה, ואני כבת שלושים, פלוס מינוס. אני משתייכת לקהילה הגאה של נערות ליווי בחיפה כבר כמעט כעשור. אמרתי קהילה גאה, כי מרבית נערות ליווי בחיפה גאות בעיסוק שלהן. אני אישה מהממת, על כך יעיד כל מי שרואה אותי לראשונה, גם בפנים וגם בחוץ. אני בלונדינית לגמרי טבעית, אף סולד, עיני שקד חומות ועמוקות, ופה בשרני, באמצעות המטפל הקוסמטי שלי. אבל חוץ מהשפתיים הכול טבעי אצלי. רציתי לחלוק אתכם היום מקרה שקרה לי לפני כמה שנים טובות, עם לקוח שקראו לו אפרים, שהיה כפול מגילי ומהגודל שלי.

ובכן, כבר בתחילת המפגש עם אפרים הרגשתי ממש מוצפת וחסרת אונים, הוא על ההתחלה הדביק אותי לקיר, כאשר מצאתי את היד שלו על המקומות האינטימיים ביותר שלי. זה הזכיר לי שהוא עוד לקוח, להוט להזדרז בקבלת השירותים של נערות ליווי בחיפה. היו לי בעבר לקוחות קשים וידעתי בדיוק איך להתמודד עמם, אז עברתי בחזרה לדמות שלי ונתתי לו להוביל, או יותר נכון לומר – לשלוט עליי, ולו לכמה שעות.  החדר נעשה חשוך עוד יותר והקול של אפשריים השתתק לחלוטין בדיוק כשהאצבעות של אפרים הצליחו למצוא את הדגדגן שלי. הוא בעצם, אם נאמר את האמת, היה די טוב, הוא ידע מה לעשות בדיוק, אך לא התכוונתי לתת לזה להיות אישי, אז דחפתי בחזרה אל הזין הקשה שלו, בגניחה הכי שקטה שיכולתי לגייס, בשביל לשנות עמדה ולשבש את השפשוף המכאיב שלו, אך המחרמן למדי. וזה הרגיז אותו. אפרים הידק את אחיזתו בפה שלי, נגח אותי בקיר וצבט את הדגדגן שלי בו זמנית, חזק מספיק כדי לגרום לי ליילל מבעד לשפתיים המשוננות.

אפרים לחש, שוב, "לעולם אל תשקרי לי". נהייתי עצבנית, או יותר נכון לומר – יותר מפוחדת. אם אפרים רוצה סקס גס, הוא פשוט היה צריך לשאול אותי מלכתחילה. החלטתי להניח לו לעשות כרצונו, לתפוס את הכסף, ופשוט לקטלג אותו ברשימה של עוד לקוח מחורבן. לעזאזל, אי אפשר להתכחש לאמת, אפרים היה ממש טוב. אצבעותיו הלכו במעגלים קטנים, משפשפים אותי בדיוק כמו שצריך ואיפה שצריך. החום שכבר חשתי גדל לתחושת עקצוץ וידיי הושטו אינסטינקטיבית מאחור כדי להרגיש את גופו החזק של אפרים. זה היה סקס איטי, אינטנסיבי ופשוט מעולה. מאז הוא לקוח קבוע שלי, מוזר אבל בהחלט מעניין…

By admin