הלו לכל הגברים ולכל הנשים,

קוראים לי סימי, ואני אחת מאותן נערות ליווי בקריות. מלאו לי עשרים וחמש לפני שבועיים וחצי, ואני נמנית על הקהילה של נערות ליווי בקריות כבר חמש שנים. שלא כמו הרבה נערות ליווי בקריות, שנכנסות לתחום של נערות ליווי בקריות, בעיניים פקוחות, אני הפכתי להיות נערת ליווי לגמרי בטעות. הנתונים הטבעיים שלי ממש מרשימים, ועל זה יעידו כולם. אני מטר שבעים וחמישה סנטימטרים, גובה בהחלט מרשים לאישה, שיער שחור שופע וארוך מאוד, רזה ביותר, עם שדיים שופעים. מה צריך הבן אדם יותר מזה? רציתי לשתף אתכם בסיפור שהיה לי עם לקוח שקוראים לו סמי. אחלה גבר, לכל דבר ועניין.

נפגשנו לראשונה בתחילת העיסוק שלי בתור נערת ליווי בקריות. סמי היה לבוש ללא דופי, עם ריבוע כיס לבן ועניבה מרשימה והכול בו היה מתוקתק. החליפה הכחולה שלו נראתה כאילו היא כנראה מחויטת, ונראתה עשויה היטב. הוא נראה מאוד כמו כמה מהאנשים שהאלפיון העליון עובד איתם. שיערו השטני היה ארוך למדי, תלוי מתחת לאוזניו מאחור, ומעוצב מאחור למשעי. זיפים עיטרו את פניו, מעט צפופים יותר. ברור שסמי יכול היה להצמיח זקן מלא, אך הוא השאיר אותו גזוז. היו לו עיניים שחורות בולטות, וקו לסת חזק, עם לחיים מעוגלות יותר. הוא הזכיר לי לא מעט את ברדלי קופר מתקופת ההנגאובר בכנות. לא יכולתי להכחיש שהוא היה מאוד מושך, אם כי מאוד אהבל. לא שאי פעם באמת אסתכל ככה על בחורים מלבד ארוסי. כן, אני מאורסת. מה יש, נערות ליווי בקריות לא יכולות להיות מאורסות? תפסיקו עם הדעות הקדומות שלכם.

באותם ימים עדיין לא הייתי מאותן נערות ליווי בקריות, והוא פנה אליי בהפתעה. הוא קרא לי בשמי, ולא הבנתי איך. לא הייתי בטוחה אם עליי לשאול את הגבר הזה מי הוא. לא ידעתי אם זה יהיה גס רוח מצדי. אך באותה מידה לא ממש התחשק לי לשחק משחקים כרגע.  אמרתי לו מיד – "תסלח ליף, בבקשה, אבל האם אני מכירה אותך?" שאלתי, מנסה להיות כמה שיותר אלגנטית, ולא להתחצף. "הו, אני סמי"ף הוא אמר ופנה בתורו להיראות מעט מופתע. "אני, אהה," הוא כחכח בגרונו והנמיך את קולו. "אני הלקוח שלך להלילה".

"לקוח?" חזרתי אחריו באיטיות מה. גלגלים התחילו להסתובב בראשי. המסעדה המפוארת. האיש העשיר מאוד ובעל מראה נעים. "אהה כן, חשבתי שהסוכנות נערות ליווי בקריות הודיעה לך". סוכנות ליווי? החשדות שלי אושרו. הלב שלי רפרף בחזה שלי. איך התבלבלתי בשביל ליווי? הוא טעה קצת בשמי כשניגש אליי; זו בטח הייתה פשוט אי הבנה גדולה. פשוט הייתי מבהיר את זה אתו. עם זאת, זה היה קצת מרגש, שלא לדבר על מחמיא (בבירור האיש הזה הלך על הנשים הרמה הגבוהה מאוד של הלילה, אז אם נראיתי מהמם ומסודר מספיק כדי לעבוד בתור אחת מאותן נערות ליווי בקריות, הייתי מקבלת מאוד שבחים רבים מזה). החלטתי להתגרות בגורל, ולהמשיך בנדמה לי. היה לנו סקס הכי מדהים שהכרתי אי פעם. בסוף הסקס שאלתי אותו אם יש לו את כרטיס הביקור של אותה סוכנות של נערות ליווי בקריות. יצרתי אתה קשר כבר באותו היום, והשאר זה כבר היסטוריה…

By admin