שבוע טוב לכולם,

קוראים לי חמי, ואני בת שלושים וארבע. אני כבר במשך ארבע עשרה שנה אחת מאותן נערות ליווי. הקהילה של נערות ליווי מאוד תומכת, ואני גאה להיות חלק אינטגרלי ממנה. שלא כמו שנהוג לחשוב על נערות ליווי, אני ממש לא נראית מושלמת. בעצם, אני נראית לגמרי כמו אישה רגילה, מאוד ממוצעת. יש לי עיניים רגילות, פנים רגילות, וכמובן גוף רגיל. אני מדברת בדיוק כמו כל אישה רגילה. את המסע שלי בתור נערת ליווי התחלתי אי שם, בשנה השניה שלי בלימודים באוניברסיטה. זה היה המפנה בחיים שלי, היום שבו הפכתי לנערת ליווי, ומפה והלאה אני כבר לא נחשבתי לרגילה יותר, חיי ואני הפסיקו להיות נורמליים.

השנה הראשונה שלי באוניברסיטה הרגישה לי מאוד בודדה, הייתי לחלוטין לבד. לא הצלחתי ליצור קשרי חברות עם שאר הסטודנטים. אי לכך ובהתאם לזאת, החלטתי ליזום קשרים, והתחלתי לשוטט באתרי היכרויות ברשת האינטרנט, ולהתוודע לכל מיני קבוצות של נערות ליווי. זה סקרן אותי. העולם שלהן נראה לי קסום מרגע לרגע, הפוך מהחיים הרגילים שלי.

ביום אחד, היה זה ביום רביעי, בדיוק לפני ארבע עשרה שנים, הגעתי לאתר האינטרנט של אולגה. אולגה הייתה יפהפייה אמתית. היא הייתה בעלת עיניים כחולות, עמוקות ונועזות, היא הייתה גבוהה, וכולה השפריצה סקס אפיל. החלטתי ליצור עם אולגה קשר ראשוני. מאוד מהר התברר לי שאולגה הייתה היפר מינית. הרגשתי איך שאני נמשכת יותר ויותר אל הקול שלה, וקינאתי בה שהיא מעולם לא לבד, היא בכל זמן נתון מוקפת בחברה, וכולם סוגדים רק לעצם הנוכחות שלה.

דרך אולגה נכנסתי לעולם המרתק של נערות ליווי. הזוהר שאופף את החיים שלה משך אותי. היא הביאה אותי במפגש הראשוני שלנו לדירה הדיסקרטית שלה, שבה על פני המיטה היו ערמות של מאתיים ₪. דבר אחד לא מצא חן בעיניי אצל אולגה, היא עשתה סמים, והרבה. נשבעתי לעצמי שזה לא יהיה חלק מהחיים שלי. נשבעתי וקיימתי את השבועה שלי לכל אורך הדרך.

אולגה הביאה לי את הלקוח הראשון שלי. קראו לו חזי. חזי היה גדול ממני בדי הרבה שנים. בהתחלה המפגש בינינו היה צולע. ככלות הכול, הייתי מבוהלת ומאוד צעירה. אולגה אמרה לחזי שזאת הפעם הראשונה שלי בתור נערת ליווי, ושהוא חייב להיות עדין אתי. ואכן הוא היה סופר עדין, מתחשב ורגיש. קיימנו יחסי מין בכל פינה אפשרית בדירה הדיסקרטית, שבין משגל אחד לשני שיפרתי את הטכניקות שלי, והיה אדיר. מאז הוא הפך ללקוח קבוע שלי, ואני פשוט מתה עליו…

By admin