הי לכולם,

אני לא בטוח שזאת הבמה המתאימה לגברים לספר את הסיפור שלהם, מקסימום יצנזרו אותי אחר כך. הו, כנראה שהשארתי את הנימוסים שלי בבית, שכחתי בכלל להציג את עצמי. אני ג'ון, ואני בן שלושים ואחת. ואולי תתפלאו לשמוע, אבל אין לי ניסיון עם נשים. אי לכך ובהתאם לזאת, החלטתי לעשות מעשה, ונפגשתי עם מישהי שמספקת שירותי ליווי. בחיים לא הייתי מאמין שאני ככה אדרדר ואצרוך שירותי ליווי. אבל אותם שירותי ליווי שינו לי את הפרספקטיבה בחיים. שנתחיל?

ובכן, בדיוק לפני שלושה ימים נפגשתי עם נערת ליווי מהעיר שלי, קראו לה אורית. נפגשנו בשעות הערב, הזמנתי סשיין של שלוש שעות, ליתר ביטחון. ישר התוודיתי בפני אורית שאין לי יותר מדי ניסיון מיני. בהתחלה היא קצת צחקקה, די הייתה בשוק, אם נודה על האמת, ואז היא אמרה – "תסמוך עליי, אני אוביל". היא  משכה אותי בתקיפות מה לכיוון המיטה, ואז זחלה אליה בעקבותיי. אורית נישקה אותי כמה פעמים, והיה לי ממש נעים. היא שאלה אותי – "ג'ון, אתה מרשה לי לנווט חופשי?". הנהנתי לחיוב.

אמרתי לה, משום שזאת הפעם הראשונה שאני שוכר שירותי ליווי, אין לי מושג מה עושים. אנא ממך, תיקחי את המושכות ותנווטי את הספינה כראות עינייך".

אורית שוב חייכה את החיוך המקסים שלה, ושזרה את אצבעותיה הדקות בשערות של החזה שלי, והבטיחה לי בקול צרוד וברור שהיא תטפל בי היטב. השבתי חרש – "אורית, אני ממש נתון לחסדייך".

היא שוב העלתה בת שחוק על פניה והתחילה לנשק את מורד החזה שלי ועברה אל הכרס שלי. העניינים התלהטו כמובן, והיא שלפה את הכלי שלי, כמעט התפוצצתי, ואיכשהו הצלחתי שלא לגמור. חיש מהר היא התחילה לנשק את ראש הזין שלי, בעוד שהיד שלה עיסתה לסירוגין את הביצים שלי. אט אט היא נטלה בידיה את הזין שלי, והכניסה אותה הישר לתוך הפה שלי. הו, מה אומר ומה אגיד לכם? הרגשתי שאני פשוט הגעתי לגן עדן שכולו טוב. אמרתי לאורית שאין סיכוי שאני אחזיק מעמד זמן רב, ושאני עומד לגמור, אז היא בלעה את הזין שלי עוד פעם, ערבבה את הלשון שלה מסביב ומצצה אותו כמו המקצוענית שהיא. אחרי כמה דקות של זה, הייתי מוכן לגמור כבר ואז היא לקחה את הזין שלי מהפה שלה ונתנה לי כמה משיכות עם היד שלה ויריתי בחוט כמה מטרים באוויר בזמן שהיא המשיכה לשאוב את הזין שלי. אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה גמרתי כל כך הרבה, נראה שזה נמשך לנצח. לאחר שביליתי, היא נתנה לי עוד נשיקה מהירה והלכה להביא מטלית רטובה ומגבת לנקות אותי. מה אגיד לכם? אני שמח שהגעתי לאורית. זה חיזק את הביטחון העצמי שלי, וכבר באותו היום נכנסתי לאתר היכרויות והכרתי כמה בחורות מגניבות.

By admin